Wat zoek je?
 Waar wil je zoeken?
Agenda
Website

 Of bekijk hier onze diensten A t/m Z

 

Welkom op de website van Welzijn Baarn, de welzijnsorganisatie in de gemeente Baarn. Op deze site vindt u alle informatie wat betreft onze activiteiten en diensten op het gebied van ontspanning, ontmoeting, informatie en ondersteuning.

De beroepskrachten werken vanuit onze 2 basislocaties: Eemnesserweg 17 en Oranjestraat 8 te Baarn.

Beroepskrachten:

Christine Stiphout Directeur 06-3023 9466   christine.stiphout@welzijnbaarn.nl
Krista Peeters PR & Communicatie, Projectleider Een tegen Eenzaamheid, Secretaris PVT, Overkoepelende event organisator 06-1695 8554 krista.peeters@welzijnbaarn.nl
Rozemarijn Krekelberg    Office Coördinator - HR, PR & Directie Assistent 06-1390 5514    rozemarijn.krekelberg@welzijnbaarn.nl  
       
Anja van de Beek Coördinator Welzijnscentrum de Leuning en Seniorenbus, Intern vertouwenspersoon 06-2272 0192 anja.vandebeek@welzijnbaarn.nl
Doesjka Reijn Ouderenadviseur & Verhuiscoach 06-1064 4222 doesjka.reijn@welzijnbaarn.nl
Esther Schaap Sociaal werker, Coördinator Hulpdienst, Maatjes Baarn, PIT Baarn 06-1335 9410 esther.schaap@welzijnbaarn.nl
Hans Klijn Consulent Steunpunt Vrijwilligerswerk, Preventiemedewerker, Webredacteur PIT, Gebouwbeheerder 06-1386 0205 hans.klijn@welzijnbaarn.nl
Jan Vrugteveen Coördinator Buurtbemiddeling 06-5160 4220 jan.vrugteveen@welzijnbaarn.nl
Joke Roodzant Projectmedewerker 06-1331 8188 joke.roodzant@welzijnbaarn.nl
Latifa Souidi Wijkgericht werker, Armoederegisseur, Aandachtsfunctionaris Huiselijk Geweld 06-1064 6080 latifa.souidi@welzijnbaarn.nl
Marianne Bosch Mantelzorgconsulent, Mantelzorgmakelaar, PIT Baarn 06-1064 5530 marianne.bosch@welzijnbaarn.nl
Marloes Luijken-Molenaar Dagbestedingscoach, Projectleider Een tegen Eenzaamheid 06-8231 5407 marloes.luijken@welzijnbaarn.nl
Masja van der Linden Wijkgericht- en jongerenwerker, jongerencoach, PIT Baarn, Vice Voorzitter PVT, Community Coach Cruyff Foundation 06-1091 2885 masja.vanderlinden@welzijnbaarn.nl
Naima Belali Maatschappelijke dienstverlening, PIT Baarn 06-1268 2427 naima.belali@welzijnbaarn.nl
Rian Schilt Maatschappelijke dienstverlening 035-543 6222 rian.schilt@welzijnbaarn.nl
       


Vacatures bij Welzijn Baarn

Welzijn Baarn is een stichting met een (vrijwillig) stichtingsbestuur. Het bestuur vertegenwoordigt en bestuurt de stichting en zorgt ervoor dat het doel van de stichting zoveel mogelijk wordt nagestreefd. Het bestuur draagt tevens zorg voor het financiële beheer.

Het bestuur bestaat uit:    
Dhr. W. J.L. Genuit voorzitter
Dhr. V. Andringa secretaris
Vacature penningmeester 
Mevr. A. Slingerland lid