Wat zoek je?
 Waar wil je zoeken?
Agenda Website

 Of bekijk hier onze diensten A t/m Z

 

Welkom op de website van Welzijn Baarn, de welzijnsorganisatie in de gemeente Baarn. Op deze site vindt u alle informatie wat betreft onze activiteiten en diensten op het gebied van ontspanning, ontmoeting, informatie en ondersteuning.

De beroepskrachten werken vanuit onze 2 basislocaties: Eemnesserweg 17 en Oranjestraat 8 te Baarn.

Beroepskrachten:

Christine Stiphout Directeur 06-3023 9466   christine.stiphout@welzijnbaarn.nl
       
Anja van de Beek Coördinator Welzijnscentrum de Leuning & Intern vertouwenspersoon 06-2272 0192 anja.vandebeek@welzijnbaarn.nl
Dennis Kwakkel Jongerenwerker, wijkgericht werker 06-5326 2190 dennis.kwakkel@welzijnbaarn.nl 
Doesjka Reijn Ouderenadviseur & Verhuiscoach 06-1064 4222 doesjka.reijn@welzijnbaarn.nl
Esther Schaap Sociaal werker, Coördinator Hulpdienst, Maatje Baarn, PIT Baarn 06-1335 9410 esther.schaap@welzijnbaarn.nl
Jan Vrugteveen Coördinator Buurtbemiddeling, Voorzitter PVT 06-5160 4220 jan.vrugteveen@welzijnbaarn.nl
Joke Roodzant Projectmedewerker 06-1331 8188 joke.roodzant@welzijnbaarn.nl
Krista Peeters Projectleider Een tegen Eenzaamheid 06-1695 8554 krista.peeters@welzijnbaarn.nl 
Latifa Souidi Armoederegisseur 06-1064 6080 latifa.souidi@welzijnbaarn.nl
Leandra Hubers Coördinator Buro Vrijwillige Inzet & Ontmoetingsactiviteiten 06-1386 0205  leandra.hubers@welzijnbaarn.nl 
Marianne Bosch Mantelzorgconsulent, Mantelzorgmakelaar, PIT Baarn 06-1064 5530 marianne.bosch@welzijnbaarn.nl
Marloes Luijken-Molenaar Dagbestedingscoach, Aandachtsfunctionaris Een tegen Eenzaamheid 06-8231 5407 marloes.luijken@welzijnbaarn.nl
Masja van der Linden Jongerenwerker, jongerencoach, PIT Baarn, Community Coach Cruyff Foundation 06-1091 2885 masja.vanderlinden@welzijnbaarn.nl
Naima Belali Maatschappelijke dienstverlening, PIT Baarn, Aandachtsfunctionaris Huiselijk Geweld 06-1268 2427 naima.belali@welzijnbaarn.nl
Rian Schilt Maatschappelijke dienstverlening, wijkgericht werker 06-8233 7843 rian.schilt@welzijnbaarn.nl
Rozemarijn Krekelberg Office Coördinator & directie assistent 06-1390 5514 rozemarijn.krekelberg@welzijnbaarn.nl 


Vacatures bij Welzijn Baarn

Welzijn Baarn hanteert de governancecode van Sociaal Werk Nederland en heeft een vrijwillig toezichthoudend bestuur.

 

Het bestuur bestaat uit:    
Dhr. W. J.L. Genuit voorzitter
Dhr. V. Andringa secretaris
Dhr. R. den Hertog penningmeester 
Mevr. A. Slingerland lid